Ep 022 Istanbul’da Fotoğrafçılık Yapılır mı?

Dec 4, 2022 | Podcast

being a Photographer in Istanbul

Bölüm Özeti: Uzun bir aradan sonra yeniden buradayız. 4 yıl aradan sonra Türkiye’ye- İstanbul’a geldik. Dünya’nın en iyi fotoğrafçılık programı olan NewGen’i anlatmaya, workshoplarımızı vermeye ve birazcık da tatil yaptık. 2 haftaya bir çok görüşme, toplantı, 3 workshop, 1 büyük event, bolcak yemek sıkıştırdık:)

2018 yılında bıraktığımız İstanbul’dan eser kalmamış. Fotoğrafçıların işi de çok zor. Her yerde konuşulan konular aynı. İçimiz buruk geri döndük.

Bu podcast belki sana ilham olur. Belki yeni bir başlangıç yaparsın sen de bizim gibi.

Yorumlarınızı bekliyoruz:)

Keyifli Dinlemeler:)

Hızlıca Ulaşabileceğiniz Sayfalar:
Babies & Photographers Association
Serap Seker Photography
Academy Instagram
Photography Instagram
Maternity Instagram

1 Comment

  1. Altanzul

    Workshop çok güzeldi. Yeni başlamıştım, sizinle daha iyi profesyonel yolculuğa girdim. Tanıştığımıza yolumuz kesiştiğine çok minnettarım. 2024te de beraberim.

    Reply

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You might also like

10 Tips for Building a Successful Photography Business in 2023

10 Tips for Building a Successful Photography Business in 2023

Starting a photography business can be a challenging and rewarding experience. In this post, we share 10 tips for building a successful photography business, including advice on marketing, pricing, and client relationships. Whether you are just starting out or looking to grow your existing business, these tips will help you set yourself up for success in the competitive world of photography.

Ep 021- Ya Sonra?

Ep 021- Ya Sonra?

Bölüm Özeti: Türkçe içerik üretmeyi bıraktık. Ama neden? Türkiye'de sadece bir tane olan Bebek Fotoğrafçılığı Akademisi olarak Türkçe bloglar, dergiler, makaleler, iletiler, videolar yayınlamayı neden bıraktık? Türkiye Bebek Fotoğrafçılığı sektörü için içerik...

Ep – 020 – Workshopların İç Yüzü

Ep – 020 – Workshopların İç Yüzü

Bölüm Özeti: Her yerde bir workshop furyası gidiyor. Yurtiçinde yurtdışında hiç olmadığı kadar yoğun workshoplar düzenleniyor. Herkes workshop verenleri konuşuyor. Ya workshop alanlar? Onları kim ne kadar düşünüyor? Sadece ticari olarak bakılan workshoplar hem...