Episode 001 – Bu Podcast’te Neler Var?

Dec 31, 2021 | Podcast

Podcast Serap Seker Baby Steps

Bölüm Özeti: Burada olduğun için mutluyuz:) 10 yılda 88 farklı ülkeden 1.200’den fazla bebek ve aile çalıştık. 600’den fazla fotoğrafçı öğrencimiz oldu. Dünya’nın en iyi bebek fotoğraf yarışmasını oluşturduk. Dünya’nın en iyilerinden Babies & Photographers Association’ı kurduk. Fotoğrafçılık bizim tutkumuz.

Amacımız fotoğrafçıların hayalini kurdukları başarılara ulaşmasına, onların daha fazla kazanmalarına, profesyonel olmalarına, ideal müşterilerine ulaşmalarına, daha iyi fotoğraflar çekmelerine, fotoğrafçılığı zevk alarak yapmalarına destek olmak amacıyla çalışıyoruz.

Bu podcastin amacı da eğitim vermek, ilham vermek, motive etmek.

Biliyoruz ki bu yolda yalnız yürümeye gerek yok. Biz herkesin birbirini yukarıya çekmesini, destek olmasını, birbirine yardımcı olmasını kısacası BİRLİK olmasını hayal ediyoruz. Tüm bu çalışmalarımızın amacı bu. Bunu kurduğumuz bu Akademi, Babies & Photographers Association, Baby Steps Photography Podcast ile yapıyoruz.

Burada hangi seviyeden olursan ol senin için tasarlanmış bir organizasyon bulunuyor. Birlik olmak için, fotoğraflarını yukarıya taşımak için, daha çok kazanmak için, başarılı olmak için, hayaline ulaşmak için bize katılır mısın?

Hızlıca Ulaşabileceğiniz Sayfalar:
Podcast Email Listesine Kayıt Ol
Babies & Photographers Association
Senin Hikayen Dergi

Serap Seker Photography

Academy Instagram

Photography Instagram

Maternity Instagram

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You might also like

10 Tips for Building a Successful Photography Business in 2023

10 Tips for Building a Successful Photography Business in 2023

Starting a photography business can be a challenging and rewarding experience. In this post, we share 10 tips for building a successful photography business, including advice on marketing, pricing, and client relationships. Whether you are just starting out or looking to grow your existing business, these tips will help you set yourself up for success in the competitive world of photography.

Ep 022 Istanbul’da Fotoğrafçılık Yapılır mı?

Ep 022 Istanbul’da Fotoğrafçılık Yapılır mı?

Bölüm Özeti: Uzun bir aradan sonra yeniden buradayız. 4 yıl aradan sonra Türkiye'ye- İstanbul'a geldik. Dünya'nın en iyi fotoğrafçılık programı olan NewGen'i anlatmaya, workshoplarımızı vermeye ve birazcık da tatil yaptık. 2 haftaya bir çok görüşme, toplantı, 3...

Ep 021- Ya Sonra?

Ep 021- Ya Sonra?

Bölüm Özeti: Türkçe içerik üretmeyi bıraktık. Ama neden? Türkiye'de sadece bir tane olan Bebek Fotoğrafçılığı Akademisi olarak Türkçe bloglar, dergiler, makaleler, iletiler, videolar yayınlamayı neden bıraktık? Türkiye Bebek Fotoğrafçılığı sektörü için içerik...