Episode 005: Nasıl Profesyonel Fotoğrafçı Olunur?

Jan 16, 2022 | Podcast

Podcast Serap Seker Baby Steps

Bolum Ozeti: 1.000’den fazla fotoğrafçı ile görüşme, 1.000’lerce aile ile çalışma, 100’lerce grup ve 1e1 eğitim, 10.000lerce saat çalışma, 10’larca marka ile işbirliği sonucunda oluşturduğumuz Baby Steps adımlarına göre nasıl profesyonel fotoğrafçı olabilirsin? Neleri yapmalı ya da yapmamalısın?

Bu bölümde podcasti dinleyen her fotoğrafçının harekete geçmesi, işini büyütmesi, daha profesyonel olması için konuştuk. Biraz da sert konuştuk. Özellikle Volkan:)) Amacımız daha iyi olmanız, daha çok para kazanabilmeniz, marka olabilmeniz. Yoksa yapmakta yapmamakta sizin elinizde:)

Keyifli Dinlemeler:)

Hızlıca Ulaşabileceğiniz Sayfalar:

Hızlıca Ulaşabileceğiniz Sayfalar:
Podcast Email Listesine Kayıt Ol
Babies & Photographers Association
Senin Hikayen Dergi

Serap Seker Photography

Academy Instagram

Photography Instagram

Maternity Instagram

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You might also like

10 Tips for Building a Successful Photography Business in 2023

10 Tips for Building a Successful Photography Business in 2023

Starting a photography business can be a challenging and rewarding experience. In this post, we share 10 tips for building a successful photography business, including advice on marketing, pricing, and client relationships. Whether you are just starting out or looking to grow your existing business, these tips will help you set yourself up for success in the competitive world of photography.

Ep 022 Istanbul’da Fotoğrafçılık Yapılır mı?

Ep 022 Istanbul’da Fotoğrafçılık Yapılır mı?

Bölüm Özeti: Uzun bir aradan sonra yeniden buradayız. 4 yıl aradan sonra Türkiye'ye- İstanbul'a geldik. Dünya'nın en iyi fotoğrafçılık programı olan NewGen'i anlatmaya, workshoplarımızı vermeye ve birazcık da tatil yaptık. 2 haftaya bir çok görüşme, toplantı, 3...

Ep 021- Ya Sonra?

Ep 021- Ya Sonra?

Bölüm Özeti: Türkçe içerik üretmeyi bıraktık. Ama neden? Türkiye'de sadece bir tane olan Bebek Fotoğrafçılığı Akademisi olarak Türkçe bloglar, dergiler, makaleler, iletiler, videolar yayınlamayı neden bıraktık? Türkiye Bebek Fotoğrafçılığı sektörü için içerik...