Episode 007: Fotoğrafçılar: Bunlardan Taviz Vermeyin!

Jan 30, 2022 | Podcast

Podcast Serap Seker Baby Steps

Bolum Ozeti: Hiç kimse DNA’sında fotoğrafçılık ile doğmuyor. herkes sonradan öğreniyor. Herkesin hızı ve başarı tanımları da farklı oluyor. Bu nedenle kendinizi hiç bir fotoğrafçı ile kıyaslamayın. Her zaman sizden daha iyi fotoğrafçılar olacaktır.

Bununla birlikte eğer profesyonel olarak bebek ya düğün fotoğrafçılığı gibi alanlarda uzmanlaşmışsanız yapmanız gereken, taviz vermemeniz gereken çok önemli adımlar bulunuyor. Bu podcastte bu adımlardan bahsediyoruz. Amerika’yı yeniden keşfetmenize, zaman ve para kaybetmenize gerek yok. Dünya’nın en başarılı isimlerini örnek alın, araştırın, Dünya’nın en başarılı markalarını analiz edin, kendi işinize uyarlayın.

Bu bölümde konuştuklarımız fotoğraf değer piramidinin ilk basamağı. A, B, C’si. Photo 101’i. Temeli. Bunları yapmadan fotoğraf çekmemen gerekir. Biz çoğunda hata yaptık. Siz yapmayın diye bu bölümü hazırladık.

Yorumlarınızı bekliyoruz:)

Keyifli Dinlemeler:)

Hızlıca Ulaşabileceğiniz Sayfalar:

Hızlıca Ulaşabileceğiniz Sayfalar:
Podcast Email Listesine Kayıt Ol
Babies & Photographers Association
Senin Hikayen Dergi

Serap Seker Photography

Academy Instagram

Photography Instagram

Maternity Instagram

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You might also like

10 Tips for Building a Successful Photography Business in 2023

10 Tips for Building a Successful Photography Business in 2023

Starting a photography business can be a challenging and rewarding experience. In this post, we share 10 tips for building a successful photography business, including advice on marketing, pricing, and client relationships. Whether you are just starting out or looking to grow your existing business, these tips will help you set yourself up for success in the competitive world of photography.

Ep 022 Istanbul’da Fotoğrafçılık Yapılır mı?

Ep 022 Istanbul’da Fotoğrafçılık Yapılır mı?

Bölüm Özeti: Uzun bir aradan sonra yeniden buradayız. 4 yıl aradan sonra Türkiye'ye- İstanbul'a geldik. Dünya'nın en iyi fotoğrafçılık programı olan NewGen'i anlatmaya, workshoplarımızı vermeye ve birazcık da tatil yaptık. 2 haftaya bir çok görüşme, toplantı, 3...

Ep 021- Ya Sonra?

Ep 021- Ya Sonra?

Bölüm Özeti: Türkçe içerik üretmeyi bıraktık. Ama neden? Türkiye'de sadece bir tane olan Bebek Fotoğrafçılığı Akademisi olarak Türkçe bloglar, dergiler, makaleler, iletiler, videolar yayınlamayı neden bıraktık? Türkiye Bebek Fotoğrafçılığı sektörü için içerik...