Episode 008: Özel Konuk: Muammer Yanmaz ile Fotoğrafın Hayatımıza Olumlu Katkıları

Feb 7, 2022 | Podcast

Podcast Serap Seker Baby Steps

Bolum Ozeti: Bu bölüm konuğumuz hocaların hocası, 40 Haramiler kurucusu, bir çok projeye imza atmış ve atmaya devam eden Muammer Yanmaz. Biz Temel, İleri fotoğrafçılık eğitimlerimizi ondan aldık ve Proje grubunda da beraber çalışmalarımız oldu.

Muammer hocanın bize en büyük katkısı verdiği vizyon ve enerji oldu. Fotoğrafçılık temellerini sağlam almanın yanında bize ışık olması, vizyonumuzu genişletmesi, o enerjisi, projeleri, eğitimleri… Fotoğraf hocasından öte hayatımızı da yönlendiren bir etkisi de var.

Bu bölümde fotoğrafın hayatımıza olumlu katkılarını, kendi sesimizi nasıl bulacağımızı, marka oluşturmayı konuştuk. Biz bu sohbete doyamadık ve ilerleyen bölümlerde kesinlikle yeniden konuşacağız. Su gibi bir bölüm. Umarız sizin için de keyifli olur.

Yorumlarınızı bekliyoruz:)

Keyifli Dinlemeler:)

Hızlıca Ulaşabileceğiniz Sayfalar:
Podcast Email Listesine Kayıt Ol
Babies & Photographers Association
Senin Hikayen Dergi

Serap Seker Photography

Academy Instagram

Photography Instagram

Maternity Instagram

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You might also like

10 Tips for Building a Successful Photography Business in 2023

10 Tips for Building a Successful Photography Business in 2023

Starting a photography business can be a challenging and rewarding experience. In this post, we share 10 tips for building a successful photography business, including advice on marketing, pricing, and client relationships. Whether you are just starting out or looking to grow your existing business, these tips will help you set yourself up for success in the competitive world of photography.

Ep 022 Istanbul’da Fotoğrafçılık Yapılır mı?

Ep 022 Istanbul’da Fotoğrafçılık Yapılır mı?

Bölüm Özeti: Uzun bir aradan sonra yeniden buradayız. 4 yıl aradan sonra Türkiye'ye- İstanbul'a geldik. Dünya'nın en iyi fotoğrafçılık programı olan NewGen'i anlatmaya, workshoplarımızı vermeye ve birazcık da tatil yaptık. 2 haftaya bir çok görüşme, toplantı, 3...

Ep 021- Ya Sonra?

Ep 021- Ya Sonra?

Bölüm Özeti: Türkçe içerik üretmeyi bıraktık. Ama neden? Türkiye'de sadece bir tane olan Bebek Fotoğrafçılığı Akademisi olarak Türkçe bloglar, dergiler, makaleler, iletiler, videolar yayınlamayı neden bıraktık? Türkiye Bebek Fotoğrafçılığı sektörü için içerik...