Episode 010: Kurumsal Hayattan Fotoğrafçılığa Adım Adım Geçiş Yolculuğu

Feb 17, 2022 | Podcast

Podcast Serap Seker Baby Steps

Bolum Ozeti: Bu bölümde Seda Bozkurt ile çok keyifli bir söyleşi yaptık. Odtü’den mezun olduktan sonra büyük kurumsal firmalarda çalışırken pandemi ile birlikte hayatını nasıl ve neden değiştirdiğini, hangi adımları attığını ve fotoğraf stüdyosunu kurmasını konuştuk.

Hepimize gereken biraz cesaret, biraz destek ve çokça da harekete geçme:) Seda, bu adımları kendi fotoğrafçılık yolculuğu için atarken hikayesinin de fotoğrafçılığa başlayacak olanlara, çekinenlere, acaba mı diye soranlara, daha ileriye gitmek isteyenlere ilham olmasını istiyor. Biz çok etkilendik.

Mis gibi bir bölüm oldu. Umarız sizin için de keyifli olur.

Yorumlarınızı bekliyoruz:)

Keyifli Dinlemeler:)

Hızlıca Ulaşabileceğiniz Sayfalar:
Podcast Email Listesine Kayıt Ol
Babies & Photographers Association
Senin Hikayen Dergi
Serap Seker Photography
Academy Instagram
Photography Instagram
Maternity Instagram

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You might also like

10 Tips for Building a Successful Photography Business in 2023

10 Tips for Building a Successful Photography Business in 2023

Starting a photography business can be a challenging and rewarding experience. In this post, we share 10 tips for building a successful photography business, including advice on marketing, pricing, and client relationships. Whether you are just starting out or looking to grow your existing business, these tips will help you set yourself up for success in the competitive world of photography.

Ep 022 Istanbul’da Fotoğrafçılık Yapılır mı?

Ep 022 Istanbul’da Fotoğrafçılık Yapılır mı?

Bölüm Özeti: Uzun bir aradan sonra yeniden buradayız. 4 yıl aradan sonra Türkiye'ye- İstanbul'a geldik. Dünya'nın en iyi fotoğrafçılık programı olan NewGen'i anlatmaya, workshoplarımızı vermeye ve birazcık da tatil yaptık. 2 haftaya bir çok görüşme, toplantı, 3...

Ep 021- Ya Sonra?

Ep 021- Ya Sonra?

Bölüm Özeti: Türkçe içerik üretmeyi bıraktık. Ama neden? Türkiye'de sadece bir tane olan Bebek Fotoğrafçılığı Akademisi olarak Türkçe bloglar, dergiler, makaleler, iletiler, videolar yayınlamayı neden bıraktık? Türkiye Bebek Fotoğrafçılığı sektörü için içerik...