Episode 012: BPA – Bir Ask Hikayesi

Mar 8, 2022 | Podcast

Serap Seker Academy Podcast Episode 12

Bolum Ozeti: Babies & Photographers Association – Bizimkisi bir aşk hikayesi:) 2021 Şubat ayında hayata geçirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bebek fotoğrafçıları birliği ve Dünya’nın en iyi bebek fotoğraf yarışma programının birinci yılı geride kaldı.

BPA’yı birlik oluşturmak, fotoğrafçı rehberi kurmak, sürekli eğitimler ile gelişimi desteklemek, marka olmaya yardım etmek, tedarikçi indirimleri sağlamak, fotoğraf yarışmaları düzenlemek, etkinlik ve toplantılar yapmak, kısacası fotoğrafçılık işinizde her kaynağı sağlayarak sizi yukarı çıkarmak için kurduk. Şuan 200’e yakın üyesi ile birbirine destek olan kocaman bir aile oldu. Fotoğrafçılarıyla birlikte BPA’da değişiyor ve gelişiyor.

Dünya markası olma yolunda giden BPA, yepyeni eğitim, yarışma, üye ve etkinlikleri ile büyümeye devam ediyor. Bu bölümde bu yolculuğumuzdan, siz nasıl fayda sağlayabilirsinizden konuştuk.

Destek olan, yanımızda olan herkese sonsuz sevgiler. İyi ki varsınız. Birlikte çok daha güçlüyüz & çok daha iyiyiz.

Mis gibi bir bölüm oldu. Umarız sizin için de keyifli olur.

Yorumlarınızı bekliyoruz:)

Keyifli Dinlemeler:)

Hızlıca Ulaşabileceğiniz Sayfalar:
Podcast Email Listesine Kayıt Ol
Babies & Photographers Association
Senin Hikayen Dergi
Serap Seker Photography
Academy Instagram
Photography Instagram
Maternity Instagram

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You might also like

10 Tips for Building a Successful Photography Business in 2023

10 Tips for Building a Successful Photography Business in 2023

Starting a photography business can be a challenging and rewarding experience. In this post, we share 10 tips for building a successful photography business, including advice on marketing, pricing, and client relationships. Whether you are just starting out or looking to grow your existing business, these tips will help you set yourself up for success in the competitive world of photography.

Ep 022 Istanbul’da Fotoğrafçılık Yapılır mı?

Ep 022 Istanbul’da Fotoğrafçılık Yapılır mı?

Bölüm Özeti: Uzun bir aradan sonra yeniden buradayız. 4 yıl aradan sonra Türkiye'ye- İstanbul'a geldik. Dünya'nın en iyi fotoğrafçılık programı olan NewGen'i anlatmaya, workshoplarımızı vermeye ve birazcık da tatil yaptık. 2 haftaya bir çok görüşme, toplantı, 3...

Ep 021- Ya Sonra?

Ep 021- Ya Sonra?

Bölüm Özeti: Türkçe içerik üretmeyi bıraktık. Ama neden? Türkiye'de sadece bir tane olan Bebek Fotoğrafçılığı Akademisi olarak Türkçe bloglar, dergiler, makaleler, iletiler, videolar yayınlamayı neden bıraktık? Türkiye Bebek Fotoğrafçılığı sektörü için içerik...