Episode 013: Kusursuz Müşteri Deneyimi Nasıl Yaratılır?

Mar 13, 2022 | Podcast

Baby Steps Photography Podcast Episode 13

Bölüm Özeti: Babies & Photographers’ın güzel elçileri ve fotoğrafçıları ile podcast serimiz devam ediyor. her ay bebek fotoğrafçılığı üzerine konuşmalar yapıyoruz. İstanbul’dan Seda kavaklı ve Gizem Karancı, Bursa’dan Rümeysa Pişkin ve Muğla’dan Selin Önal ile birlikle yaşadığımız olumsuz müşteri deneyimlerini, harika müşteri deneyimlerini ve fotoğrafçıların harika bir deneyim sunmaları için neler yapması gerektiğini konuştuğumuz, çokça güldüğümüz, eğlendiğimiz süper bir podcast oldu.

Babies & Photographers, daha ilk yılında Dünya’da en çok ilgi gören bebek fotoğrafçıları birliği oldu. Buna destek veren, bulunduğu şehirde fotoğrafçılar ve aileler ile iletişime geçen, etkinlikler düzenleyen elçileri ile birlikte büyüyor. Hali hazırda Türkiye, Fransa, İngiltere, Almanya, İspanya, Norveç, Amerika, Endonezya, Japonya’dan toplam 16 elçisi bulunuyor.

Destek olan, yanımızda olan herkese sonsuz sevgiler. İyi ki varsınız. Birlikte çok daha güçlüyüz & çok daha iyiyiz.

Mis gibi bir bölüm oldu. Umarız sizin için de keyifli olur.

Yorumlarınızı bekliyoruz:)

Keyifli Dinlemeler:)

Hızlıca Ulaşabileceğiniz Sayfalar:
Podcast Email Listesine Kayıt Ol
Babies & Photographers Association
Senin Hikayen Dergi
Serap Seker Photography
Academy Instagram
Photography Instagram
Maternity Instagram

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You might also like

10 Tips for Building a Successful Photography Business in 2023

10 Tips for Building a Successful Photography Business in 2023

Starting a photography business can be a challenging and rewarding experience. In this post, we share 10 tips for building a successful photography business, including advice on marketing, pricing, and client relationships. Whether you are just starting out or looking to grow your existing business, these tips will help you set yourself up for success in the competitive world of photography.

Ep 022 Istanbul’da Fotoğrafçılık Yapılır mı?

Ep 022 Istanbul’da Fotoğrafçılık Yapılır mı?

Bölüm Özeti: Uzun bir aradan sonra yeniden buradayız. 4 yıl aradan sonra Türkiye'ye- İstanbul'a geldik. Dünya'nın en iyi fotoğrafçılık programı olan NewGen'i anlatmaya, workshoplarımızı vermeye ve birazcık da tatil yaptık. 2 haftaya bir çok görüşme, toplantı, 3...

Ep 021- Ya Sonra?

Ep 021- Ya Sonra?

Bölüm Özeti: Türkçe içerik üretmeyi bıraktık. Ama neden? Türkiye'de sadece bir tane olan Bebek Fotoğrafçılığı Akademisi olarak Türkçe bloglar, dergiler, makaleler, iletiler, videolar yayınlamayı neden bıraktık? Türkiye Bebek Fotoğrafçılığı sektörü için içerik...