Episode 006: Başarısızlıklarımız

Jan 23, 2022 | Podcast

Podcast Serap Seker Baby Steps

Bolum Ozeti: Sosyal Medyada, konferanslarda, websitelerinde, eğitimlerde, kısacası her yerde başarı hikayeleri görürüz, duyarız. Özellikle yıl sonlarında paylaşımlarda hep geçen bir yılda insanlar neler başardıklarını herkese göstermeye çalışır.

Bu sefer biz başarısızlıklarımızdan konuşmak istedik. Çok cesaret isteyen bir bölümdü. Başarısız olduğumuzu söyleyebilmek ve hatta bunu her yerde paylaşabilmek kolay değildi. Ancak hatasız kul olmaz, başarısızlıklarımızdan büyük dersler aldık ve başarılı projeler oluşturabildik dedik ve bu bölümü yaptık.

Burada paylaştığımız başarısızlıklar sadece ufacık bir bölüm. Çok daha fazlası var elbette. Insansız yahu. Hata da yapacağız başarısız da olacağız. Bu hatalardan ders alıp, aynı hatayı iki kere yapmamak için çok daha fazla çalışacağız ve daha iyi şeyler ortaya koyacağız.

Biz başarısızlıklarımızı sahipleniyoruz. Onları kucaklıyoruz. İyi ki varlar:)

Bu bölümde podcasti dinleyenler, geçmişe ya da başarısızlıklarına takılıp ya da başarısız olurum korkusuyla harekete geçmemezlik yapmayın. Ders alın, ilerleyin, önünüze bakın, geçmişle ya da hatalarınızla yaşamayın. Onları yeni projeleriniz için harika öğütler olarak kullanın.

Keyifli Dinlemeler:)

Hızlıca Ulaşabileceğiniz Sayfalar:
Podcast Email Listesine Kayıt Ol
Babies & Photographers Association
Senin Hikayen Dergi

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You might also like

10 Tips for Building a Successful Photography Business in 2023

10 Tips for Building a Successful Photography Business in 2023

Starting a photography business can be a challenging and rewarding experience. In this post, we share 10 tips for building a successful photography business, including advice on marketing, pricing, and client relationships. Whether you are just starting out or looking to grow your existing business, these tips will help you set yourself up for success in the competitive world of photography.

Ep 022 Istanbul’da Fotoğrafçılık Yapılır mı?

Ep 022 Istanbul’da Fotoğrafçılık Yapılır mı?

Bölüm Özeti: Uzun bir aradan sonra yeniden buradayız. 4 yıl aradan sonra Türkiye'ye- İstanbul'a geldik. Dünya'nın en iyi fotoğrafçılık programı olan NewGen'i anlatmaya, workshoplarımızı vermeye ve birazcık da tatil yaptık. 2 haftaya bir çok görüşme, toplantı, 3...

Ep 021- Ya Sonra?

Ep 021- Ya Sonra?

Bölüm Özeti: Türkçe içerik üretmeyi bıraktık. Ama neden? Türkiye'de sadece bir tane olan Bebek Fotoğrafçılığı Akademisi olarak Türkçe bloglar, dergiler, makaleler, iletiler, videolar yayınlamayı neden bıraktık? Türkiye Bebek Fotoğrafçılığı sektörü için içerik...